VITTORIA CORSA KONTROLIUOTI GREITĮ 2.0 Rubino pro kniedė, skirta ir ant Kelių dviračių padangos, padangų tubuless pasiruošę 700C 23 25c


Žymos: daug tubeless, dviračių padangų remive, auto padangos, ant vožtuvo padangų, fixi padangų, maxiss padangos, antikvarinis dviratis, corsa d, ratlankiai tubeless kit, aukštos 700c aširačio.

€31.06 €45.00
  • Yra sandėlyje
  • w546


Padangos Vittoria

Grafeno Rankų Darbo

Nuo 1953 Vittoria Industries Ltd.gamina aukšto lygio santykiai per pasaulį dviračiais, kurti aplink save atvaizdą unica.Oggi "Victoria" yra didžiausias gamintojas, padangos dviračiams, kurių metinė produkcija iš daugiau kaip 7 milijonų padangų, įskaitant 900,000 tubulars ir padangos medvilnės.Savo R & D center " dizainas geriausias lenktynių padangos, skirtas visų lygių ir, visų pirma, prestižinių padangų medvilnės ("serijos Lenktynėse), su unikalių savybių.

Rėmėjų komanda

GRAFENO 2.0

Grafeno sąveikauja su guma užpildant erdvę tarp gumos molekulės, kuri buvo patikrinta, siekiant padidinti visus teigiamus veiklos rodiklius.Skirtingai nei pirmosios kartos grafenas, naujas 2.0 grafenas yra functionalized padidinti konkrečių padangų [veiklos].Kitaip tariant, tais atvejais, kai pirma karta grafeno junginiai iškeltą kartelę tolygiai, Grafeno 2.0 pin-punktų kiekvieną našumo metriką, ir didėja, ji [neproporcingai] poilsio.Vittoria yra dabar galės kreiptis Grafeno tokiu būdu, kad ji galėtų pasiekti efektyvumą padidinti specialiai greičio, sukibimo su šlapia danga, patvarumo ir punkcijos atsparumo.

4C medžiaga

Grafeno 2.0, taip pat buvo integruoti į esamą Vittoria 4C technologija.Taikydamas unikalų gamybos procesą, 4C galima naudoti iš keturių skirtingų junginių vienas tire.By pridėti Grafeno 2.0, Vittoria teigia, kad dar hone kiekvieną junginys geresnių rezultatų savo konkrečią paskirtį.

GALUTINIS SUKIBIMAS POSŪKIUOSE GRAFENO 2.0 PAGERINA SUKIBIMĄ SU ŠLAPIA DANGA SUTEIKIA STABILUMO IR PRIEŠINASI FOL DING, KAI POSŪKIUOSE GRAFENO 2.0 UŽTIKRINA ILGAAMŽIŠKUMĄ PAGERINA LAIPIOJIMO IR STABDYMO SAVYBĖS GRAFENO 2.0 TEIKIA DIDESNĘ TRAUKOS PRATĘSTAS DĖVĖTI GYVENIMĄ GRAFENO 2.0 SUTEIKIA PUNKCIJOS ATSPARUMO SIŪLO PUIKIAS DĖVĖTI GYVENIMĄ IR DIDELIU GREIČIU GRAFENO 2.0 SIŪLO MAŽĄ PASIPRIEŠINIMĄ RIEDĖJIMUI IR,TUO PAČIU SUMAŽINANT PRADŪRIMUI UŽTIKRINA MAŽAS PASIPRIEŠINIMAS RIEDĖJIMUI IR KOMFORTĄ GRAFENO 2.0 PALAIKO PETIES PROTEKTORIAUS, O DAR LABIAU PADEDA SUMAŽINTI PRADŪRIMUI SUTEIKIA AUKŠČIAUSIO LYGIO SUKIBIMĄ, NET ESANT DRĖGNOMS SĄLYGOMS GRAFENO 2.0 PRISTATO IŠSKIRTINIS SUKIBIMAS WETCONDITIONS SUPER MINKŠTAS JUNGINYS, EKSTREMALIŲ POSŪKIŲ GRAFENO 2.0 UŽTIKRINA KONTROLĖS ABSOLIUTI RIBA POSŪKIUOSE

KELIŲ KORPUSAS

TUBELESS READY(TLR) | MEDVILNĖS KELIŲ KORPUSAS

Naujas TLR statybos, siūlanti ultimate punkcija apsaugos ir greitis.Jis naudoja patikimą naujų granulių medžiagos vadinamos Zylon už optimalią oro sulaikymo.Tubeless-ready nustatyti yra lengviausias ir greičiausias korpusas variantas.Yra galimi dėl Corsa (medvilnė korpusas) ir Rubino (korpusas iš nailono) produktų linijos.REVOLIUCINIS GRAFENO 2.0 PROTEKTORIAUS SU 4 JUNGINYS (4C):dėvėti, atsparus smūgiams, mažo pasipriešinimo riedėjimui, optimizuotas su Grafeno 2.0, ir iki 4 junginiai BREAKER:puikus butas apsauga MEDVILNĖS:320 TPI audinys - šviesiausių, labiausiai lanksti ir elastinga, ir sparčiausiai korpusas kada nors, siekiant išlaikyti didžiausią spaudimą naudojamas ant kelio; išskirtinis Vittoria TUBELESS READY LANKSTYMO ZYLON GRANULIŲ:lengvas ir saugus sumontuota ant kniedė, skirta ratlankiai

KNIEDĖ, SKIRTA | MEDVILNĖS KELIŲ KORPUSAS

Vittoria premium medvilnė clinchers yra rankų darbo ir naudoti tą patį gamybos procesą ir savybių kaip apskritai.Patogiausias pasirinkimas, nes ši konstrukcija leidžia nuolat būti pakartotinai naudojamas po pradūrimui.REVOLIUCINIS GRAFENO 2.0 PROTEKTORIAUS SU 4 JUNGINYS (4C):dėvėti,atsparus smūgiams, mažo pasipriešinimo riedėjimui,optimizuotas su Grafeno 2.0, ir iki 4 junginiai BREAKER:puikus butas apsauga MEDVILNĖS:320 TPI audinys - šviesiausių, labiausiai lanksti ir elastinga, ir sparčiausiai korpusas kada nors, siekiant išlaikyti didžiausią spaudimą naudojamas ant kelio; išskirtinis Vittoria LANKSTYMO ARARMID GRANULIŲ VIDINIS VAMZDIS:parduodamas atskirai

PRO/ RUBINO PRO Mokymas

·Visų pusių padangų ·150TPI Nailono medžiagos,daugiau km. ·GRAFENO 2.0 medžiagos,stabdžių silp. ·Padangų protektoriaus naudoja 3c Kompozicinių medžiagų, kad geležinkelių minkštesnė ir padangų gyvenimą ilgiau.

CORSA Konkurencijos

·Konkurencijos naudoti. ·Apačioje medžiaga yra medvilnė, kuris, kad jausmas, minkštas. ·GRAFENO 2.0 medžiagos,stabdžių silp. ·Padangų protektoriaus naudoja 4c Kompozicinių medžiagų, kad geležinkelių minkštesnė ir padangų gyvenimą ilgiau.

C/ CORSA KONTROLĖS Konkurencijos

·Klasikinių lenktynių ir gero kelio. ·Padangos yra storesnis,ir tiktų šalto oro. ·GRAFENO 2.0 medžiagos,stabdžių silp. ·Padangų protektoriaus naudoja 4c Kompozicinių medžiagų, kad geležinkelių minkštesnė ir padangų gyvenimą ilgiau.

S/ CORSA GREITIS TT Varžybos

·TT rasės dizainas. ·Lengvas padangų ir plonas paviršiaus, visuose greičio. ·GRAFENO 2.0 medžiagos,stabdžių silp.

Rekomenduojame padangų slėgio: TPI=Sriegių colyje

Dviratis+Kūno svorio


  • Kilmės: TH(Kilmės)
  • Tipas: Padangos


Bxullgod
2020-11-03
5/5
Very good product. Fast delivery. I'll buy again from this store.
Biggameback27
2020-10-22
5/5
Order: 2020-10-12 Arrival: 2020-10-22 Delivery fast. Product good.
Dashulaya 433
2021-01-10
5/5
Excellent tires I hope I can use them soon

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai