Kūrybos Dvejopo Naudojimo Žaislai, Kūdikių Pripučiami Patapšnojo Trinkelėmis Kūdikių Pripučiami Vandens Pagalvėlės, Sugniuždytas Vandens Pagalvėlė Paglostyti Padas


Žymos: mielas led, batutai baby pad, mat paglostyti, skristi tauškutis, pripučiami kūdikių maudymosi, atsarginės tv, pripučiami kūdikių baseinas apačioje, vaikai lempos, pripučiami mygtukai vaikams, mat vandens.

€3.79
 • Yra sandėlyje
 • w637


Kūrybos Dvejopo Naudojimo Žaislai, Kūdikių Pripučiami Patapšnojo Trinkelėmis Kūdikių Pripučiami Vandens Pagalvėlės, Sugniuždytas Vandens Pagalvėlė Paglostyti Padas

1,SENSORINIS STIMULIACIJOS kūdikio, kol jie žaidžia.Duoti kūdikiui, kai pilvukas laiko, o jie pramogauti save su mūsų pripučiami vandens veikla, mat.Pediatrų labai rekomenduoju pateikti kūdikiai apie savo tummies žaisti, nes jis padeda stiprinti kojų ir rankų raumenis, siekiant parengti juos nuskaityti.Tummy time žaislai yra įdomus būdas padėti jūsų kūdikiui patenkinti savo vystymosi etapus.

2,LENGVA SURINKTI pilvą laiko žaislas kilimėlis yra pasirengę ne kartą.Tiesiog išpūsti tai, įpilkite vandens, ir jūsų kūdikis yra pasirengusi lytėjimo ir vizualiai įdomus.Ryškus ir spalvingas putų žaislai judėti vandenyje, stimuliuojantis jūsų kūdikis s akių judesių koordinacija, o skatinti juos pakelti ant rankų sugauti plūduriuojanti jūros gyvūnų.

3,UNIKALIĄ DOVANĄ kūdikių dušai.Tai unisex kūdikių žaislas bus dėkingi, tėvų ir nėra parduotuvėse.Don t būti, kad asmuo, kuris perka naujagimių drabužiai, kurie yra peraugo iki kūdikis gali dėvėti juos.Padovanoti dovaną, kuri skatina kūdikį s natūralus smalsumas, o padėti joms sukurti savo smulkiosios motorikos įgūdžius.

4,MŪSŲ PATVARUS IR NUOTĖKIO NEMOKAMAI jutimo pilvą laiko žaislai yra pagaminti iš ekologiškai sunkiųjų PVC, suteikti jums su netvarka nemokamai ir linksmai pramogauti, jūsų kūdikis berniukas ar mergaitė.Šis vanduo veiklos paglostyti motina žaislas priemones, 22 x 18 ir yra aprobuotas vaikams nuo 3 mėnesių ir daugiau.

5,PASITENKINIMO garantija arba savo pinigus atgal.Esame visi mūsų produktai kūdikiams, todėl jūs don " t turi nerimauti.Kad savo Pilvą Laiko, Vandens Veikla, Mat šiandien ir pradėti mėgautis pilvą laiką su savo kūdikį šį savaitgalį.

Parametrai:

Produkto Pavadinimas: Paglostyti vandens pagalvėlė

Gaminio dydis : apie 66x50cm/25.98*19.67 į

Gaminio medžiaga : 0.3 PVC aplinkos 6P medžiaga (atitinka Europos sąjungos EN71 saugos standartas)

Produkto antgalis: 6P aplinkos apsaugos netoksiškas antgalis

Produkto funkcijos: naudojimasis raumenis, kūdikių žaislai

Savybės:

1.SENSORINĖS STIMULIACIJOS kūdikio, kol jie žaidžia.Duoti kūdikiui, kai pilvukas laiko, o jie pramogauti save su mūsų pripučiami vandens veikla, mat.Pediatrų labai rekomenduoju pateikti kūdikiai apie savo tummies žaisti, nes jis padeda stiprinti kojų ir rankų raumenis, siekiant parengti juos nuskaityti.Tummy time žaislai yra įdomus būdas padėti jūsų kūdikiui patenkinti savo vystymosi etapus.

2.LENGVA SURINKTI pilvą laiko žaislas kilimėlis yra pasirengę ne kartą.Tiesiog išpūsti tai, įpilkite vandens, ir jūsų kūdikis yra pasirengusi lytėjimo ir vizualiai įdomus.Ryškus ir spalvingas putų žaislai judėti vandenyje, stimuliuojantis jūsų kūdikis s akių judesių koordinacija, o skatinti juos pakelti ant rankų sugauti plūduriuojanti jūros gyvūnų.

3.UNIKALI DOVANA kūdikių dušai.Tai unisex kūdikių žaislas bus dėkingi, tėvų ir nėra parduotuvėse.Don t būti, kad asmuo, kuris perka naujagimių drabužiai, kurie yra peraugo iki kūdikis gali dėvėti juos.Padovanoti dovaną, kuri skatina kūdikį s natūralus smalsumas, o padėti joms sukurti savo smulkiosios motorikos įgūdžius.

4. MŪSŲ PATVARUS IR NUOTĖKIO NEMOKAMAI jutimo pilvą laiko žaislai yra pagaminti iš ekologiškai sunkiųjų PVC, suteikti jums su netvarka nemokamai ir linksmai pramogauti, jūsų kūdikis berniukas ar mergaitė.Šis vanduo veiklos paglostyti motina žaislas priemones, 22 x 18 ir yra aprobuotas vaikams nuo 3 mėnesių ir daugiau.

5.PASITENKINIMO garantija arba savo pinigus atgal.Esame visi mūsų produktai kūdikiams, todėl jūs don " t turi nerimauti.Kad savo Pilvą Laiko, Vandens Veikla, Mat šiandien ir pradėti mėgautis pilvą laiką su savo kūdikį šį savaitgalį.

Sąrašas:

paglostyti trinkelėmis *1

spalvos langas *1


 • Modelio Numeris: Vandens Žaidimo Kilimėlis
 • Įspėjimas: NĖRA
 • Tipas: Sveiki
 • Amžius: 0-12 Mėnesių
 • Medžiaga: Plastikiniai
 • Matmenys: 66*50cm
 • Lytis: Unisex
 • Plastiko Tipas: ABS
 • Storis: 2cm
 • Su Stovo Žaidimo antklodė, ar Ne: No
 • Savybės: Sportas


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai