TCP/IP Tinklo C3-100 Dviejų durų Dviejų krypčių Prieigos Valdymo Skydelis Su Weigand Įvesties ZK Prieigos kontrolės Valdyba Su Nemokama Programine įranga


Žymos: wiegand, įeigos kontrolės sistemos, prieigos valdyba, rfid skaitytuvas, esp32 wroom, Prieigos Kontrolė, paprasta tinklų, prieigos kontrolės ip, "kaspersky internet security" europa 2020 " klavišą, autocad.

€44.46 €68.39
 • Yra sandėlyje
 • w645


.Kelis aparatūros apsaugos priemonė yra nuo srovės apsauga, viršįtampių apsauga, atstatymas apsaugos energijos tiekimą ir visų įvesties ir išvesties terminalą. .Integracija su Kitomis Apsaugos Sistemų C3 gali būti integruota su kitų saugumo sistemų, tokių kaip VAIZDO stebėjimo, priešgaisrinės signalizacijos, BAS(pastatų automatikos sistemos) ir kitas sistemas, konfigūruoti bendra apsaugos sistema. .Palaiko įvairius Wiegand reader reguliatorius palaiko įvairias wiegand formatu, ir gali Prisijungti prie įvairių reader, įskaitant asmens TAPATYBĖS kortelių skaitytuvas, MF kortelių skaitytuvas ir NESLĖPĖ, skaitytuvą ir kt. .Įvesties/Išvesties Prievadai Kontroliuoti Durų prisijungti su įvairių jutikliai, priešgaisrinės signalizacijos, exit mygtukus, elektros užraktų ir kitų įrenginių. .Įvairių Komunikacijų Funkcija Naudojant nuoseklųjį arba TCP/IP ryšio, tai užtikrina patikimą tinklo sistema .B/S struktūra, programinė įranga, Ji yra lengva valdyti sistemą, naršyklę iš kliento PC. .Normalus atidaryti po pirmojo punch kortelės gali būti setup .Stebėjimas realiu laiku Durų būklę Naudojant valdymoprograminė įranga, jis leidžia realiu laiku stebėti ir kontroliuoti durų atidarymą ir uždarymą visą sistemą. .Paprastos Prieigos Kontrolės Sistemos Konfigūraciją .Sujungimo funkcija Susieti skirtingų durys su specialia logika, kad vienos durys yra atidarytos, kiti turėtų būti uždarytos. .Multi-card operacija, Ši funkcija yra naudojama tvarkyti lankytojų ar valdyti kai specialios didelės saugi vieta.C3-100,C3-200,C3-400 yra tik skydelis

Aprašymas: ZKAccess Sistemų yra pastatytas ant lanksti, atvira technologija užtikrina valdymo realiu laiku-stebėsenos ir kontrolės iš savo prieigos kontrolės systemall iš naršyklės, be papildomos programinės įrangos.Mūsų secure Web-nuomojami infrastruktūros ir centralizuota internete administracija sumažinti IT išlaidas ir leis jums lengvai valdyti visus savo prieigos taškai vienoje vietoje.C3 universalus dizainas funkcijos rūpintis, dabarties ir ateities poreikius lengvai ir efektyvumą.Jis yra vienas iš labiausiai tvirtas ir patikimas valdiklių rinkoje, su daugybę built-in funkcijos.C3 gali bendrauti 38.4 Kb per RS-485 konfigūracijos arba Ethernet TCP/IP tinkluose.Jis gali laikyti iki 30.000 kortelės savininkui.SDK (Software Development Kit) yra prieinamos klientui, siekiant įtraukti valdiklį į esamą prieigos valdymo programinės įrangos ar kurti naują programinę įrangą.Savybės:

Durys yra atidarytos, kai paskirtas skaičius registruotas kortelės skaityti kartu. .Anti-Passback .Prievartos Režimas .SDK galima system integrator gali naudoti SDK integruoti aparatūros į savo esamą prieigos valdymo programinės įrangos sistema ar kurti naują programinę įrangą.

Techniniai duomenys:

Nuotrauka:


 • Prekės Pavadinimas: ximiir
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Modelio Numeris: C3-100
 • Skaitytojas Uosto: 4ea (26bit Wiegand, 8 bitų Sprogo dėl PIN)
 • Vartotojas: 30,000
 • Saugumo Režimas: Nesugeba Užtikrinti
 • Komunikacijos: RS485, TCP/IP
 • Galia / Srovė: DC 9.6 V-14,4 V, Vardinis Maks.1A
 • Kryptis: NĖRA
 • Įvykio Buferis: 100,000


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai