Nemokamas pristatymas 100vnt/daug LC UPC single-mode fiber optic greita jungtis LC Įterptųjų tipas FTTH šviesolaidžio greita jungtis


Žymos: maži pieno ąsotis dangtis, mažas magnetas gręžimo, mažas kaukė lipdukas, maži žemėlapiai tabako, mažas marmuro plats, mažų vyrų akiniai, mažas židinio dekoras, mažas loptops etsy, mažas mens papuošalai.

€119.06
  • Yra sandėlyje
  • w713


Nemokamas pristatymas 100vnt/daug LC UPC single-mode fiber optic greita jungtis LC Įterptųjų tipas FTTH šviesolaidžio greita jungtis

Specifikacija: 1) Gamykloje įdiegta pluošto ašigalio. 2) Ne epoksidinės ir poliravimo reikalaujama, Jokių specialių įrankių reikia, kai įdiegta. 3) Leidžia iki trijų iš naujo nutraukimo rezultatas. 4) Lengvai montuojami, Greitai ir lengvai pluošto nutraukimo srityje. 5) Tik 30 sekundžių reikia išmokti proceso įdiegimo ir priėmimo. 6) Ekonomiškai, Garantija: vieni metai. 7) Greitas prijungimas ir kartoti, Jokių specialių įrankių reikia, kai įdiegta. 8) Gali būti atliekami vietoje, be jungimo jungtimis. 9) Pašalina kabelio ilgis viršija ir galiuku sudurti saugojimo. 10) Gali būti intalled ir maked keletą kartų, taip išvengiant nuostolių Naudojimas: 1. Patch panels 2. Paskirstymo rėmeliai 3. Techninės priežiūros ar pagalbos atkūrimo pluošto tinklai 4. FTTH Realizavimo 5. Prisijunkite prie stalo LAN aplinka 6. Fiber Optic Patch Cord & Galiuku 7. Telekomunikacijų Prietaisų 8. Duomenų Perdavimo Tinklų 9. Optinio Pluošto LAN ir Prieigos Tinklas 10. Pramonės ir Karinių taikomųjų Programų


  • Grįžti Nuostolių: Ne mažiau kaip 50dB
  • Taikoma Kabelis: 0,9 mm 2,0 mm 3.0 mm Laidu; 2.0x3.0mm FTTH Lašas Kabelis
  • Jungties Tipas: LC/UPC
  • Įterpties nuostoliai: Ne daugiau kaip 0,2 dB
  • Prekės Pavadinimas: Wowphoon


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai